Společenský večer - fotoreportáž

29.03.2018

Legrace, společná zábava, milá setkání, tanec a půlnoční tombola. Takto by se dal krátce shrnout náš letošní společenský večer. 

Pořádáme ho každý rok především pro naše příznivce, přátele a rodiny, kteří nás podporují při celoroční činnosti sboru. A věřte, že někdy je to (nejen) časově opravdu náročné. Děkujeme, že jste přišli a těšíme se na další společné akce. 

Předtančení zajistily svým nádherným vystoupením mladé mažoretky. Následující program večera se pak nesl v duchu Zimních olympijských her v Pchjongčchangu. Součástí slavnostního ceremoniálu bylo samozřejmě zažehnutí pochodně a nástup jednotlivých výprav sportovců. 

Pozornost na sebe strhl působivý tanec korejských roztleskávaček v červeném.  Následovala sportovní utkání a exhibice, při kterých jsme například mohli obdivovat čtyři naše nejlepší krasobruslařky

Vynikající výkon předvedli také hráči curlingu se svými živými kameny (pánové s úchytkami na hlavách). Nechyběly dámy Martina Sáblíková a Ester Ledecká (v pěti kopiích). Gratulujeme všem sportovcům za skvělé výkony a také komentátorům. Ještě teď nás bolí bránice.