Aktuálně
.. máme po vánočních vystoupeních a čeká nás soustředění.

Mnohokrát děkujeme za pozvání. Bylo nám opět velmi milé vystoupit na již tradičním Tříkrálovém koncertu v Senici na Hané. Prohlédněte si fotografie a nebo si poslechem ukázky připomeňte vánoční atmosféru.

Srdečně vás zveme na náš vánoční koncert. Svou slavnostní atmosférou a vysokou návštěvností patří již mnoho let k tradicím olomouckých vánoc. Těšíme se na vás a přejeme požehnané svátky.

V Dubu n. Moravou jsme zpívali pro dětské pacienty hemato-onkologického odd. FNOL.. Zřejmě úplně všichni jsme prožívali silné okamžiky při krásných slovech sestřiček, paní doktorky, pana faráře i nemocničního kaplana. Děkujeme, že jsme mohli být při tom a sdílet s vámi vaše vzpomínky a myšlenky...

Přijměte, prosím, pozvání na naše prosincové vystoupení na koncertu v Dubu n. Moravou, který organizují zdravotní sestry z hemato-onkologického oddělení Dětské kliniky Fakultní nemocnice Olomouc pod záštitou Nadace Šance.

Milí přátelé, máme pro vás opět po roce připravený program pro pár společných večerů laděných na melodii blížících se vánoc.