Aktuálně

... se už těšíme na setkání na jarních koncertech!

VIVAT VITA

27.09.2021

Smíšený pěvecký sbor
COLLEGIUM VOCALE OLOMOUC
pořádá
koncert pro seniory a jako poděkování všem zdravotníkům

Vážení a milý zpěváčci s rodinami, přátelé a posluchači Collegia vocale. Díky covidové situaci se, bohužel, letos neuvidíme a neuslyšíme na vánočních koncertech, což mi drásá srdce, ale nedá se s tím nic dělat. Chtěla bych proto, vám všem, touto cestou popřát hodně zdraví a lásky, dobrou náladu, co nejméně starostí a hlavně Boží požehnání, bez...

Všem našim příznivcům a návštěvníkům našich koncertů: věříme pevně, že se radost ze života nevytratí i navzdory současné neradostné situaci. Upřímně přejeme všem našim příznivcům pevné zdraví, víru v dobro a trpělivost. Těšíme se na brzkou shledanou ... Za všechny členy sboru, Růženka S., sbormystrině.

Naši milí přátelé, podporovatelé, členové sboru, vzhledem k situaci v ČR (vládní nařízení ve věci COVID-19) jsme nuceni do odvolání zrušit všechny naše plánované akce (zkoušky, koncerty, soustředění apod.).

Těšíme se na vás na Tříkrálovém koncertu, který pořádá Římskokatolická farnost Senice na Hané

Smíšený pěvecký sbor Collegium vocale Olomouc ladí formu na vánoční koncerty na podzimním soustředění. Letošní repertoár bude obzvláště speciální.... Na termíny se můžete podívat zde.

Velký sbor Collegium vocale Olomouc se chystá už brzy přesunout mezi magické Hostýnské vrchy na oblíbené podzimní soustředění. Bude to samozřejmě zase hlavně o zpěvu a přípravách na vánoční koncertní maraton. Na stránce Koncerty si můžete poslechnout ukázky z loňských vánoc.

Na mezinárodní nesoutěžní přehlídku pěveckých sborů jsme se vypravili v komorním obsazení. Letošní horehronské slavnosti, jejichž kořeny sahají do roku 1977, proběhly ve dnech 4.- 6. 10. 2019 ve slovenském Brezně.

Zveme vás na červnový koncert GLORIA PATRI. Záštitu nad akcí převzala náměstkyně primátora statutárního města Olomouc pro oblast sociálních věcí Eva Kolářová, DipMgmt.