Aktuálně

... se už těšíme na vánoční koncert!

Těšíme se na vás na Tříkrálovém koncertu,
který pořádá Římskokatolická farnost Senice na Hané
ve spoluprácí s obcí Senice na Hané

Těšíme se na vás na tradičním červnovém koncertu (nejen) pro seniory VIVAT VITA,
který se opět uskuteční ve svatomořickém chrámu v Olomouci.

Jsi tenor? Máš hudební sluch, zdravý hlas, nadšení pro sborový zpěv, zodpovědný přístup a volný čas každý čtvrtek mezi 19 - 21 hod?

Těšíme se na vás na Tříkrálovém koncertu,
který pořádá Římskokatolická farnost Senice na Hané

VIVAT VITA

15.10.2021

Smíšený pěvecký sbor
COLLEGIUM VOCALE OLOMOUC
pořádá
koncert pro seniory a jako poděkování všem zdravotníkům

Vážení a milý zpěváčci s rodinami, přátelé a posluchači Collegia vocale. Díky covidové situaci se, bohužel, letos neuvidíme a neuslyšíme na vánočních koncertech, což mi drásá srdce, ale nedá se s tím nic dělat. Chtěla bych proto, vám všem, touto cestou popřát hodně zdraví a lásky, dobrou náladu, co nejméně starostí a hlavně Boží požehnání, bez...

Všem našim příznivcům a návštěvníkům našich koncertů: věříme pevně, že se radost ze života nevytratí i navzdory současné neradostné situaci. Upřímně přejeme všem našim příznivcům pevné zdraví, víru v dobro a trpělivost. Těšíme se na brzkou shledanou ... Za všechny členy sboru, Růženka S., sbormystrině.

Naši milí přátelé, podporovatelé, členové sboru, vzhledem k situaci v ČR (vládní nařízení ve věci COVID-19) jsme nuceni do odvolání zrušit všechny naše plánované akce (zkoušky, koncerty, soustředění apod.).

Těšíme se na vás na Tříkrálovém koncertu, který pořádá Římskokatolická farnost Senice na Hané

Smíšený pěvecký sbor Collegium vocale Olomouc ladí formu na vánoční koncerty na podzimním soustředění. Letošní repertoár bude obzvláště speciální.... Na termíny se můžete podívat zde.